+421 949 321 735, Po-Pia: 15:00 až 20:00
objednávky prijaté do 16:00 odosielame v ten istý deň

Často kladené otázky

Je tovar, ktorý predávate nový?

 
Áno, samozrejme. Všetky produkty, ktoré predávame sú nové, nikdy nepoužité a riadne balené v ochranných obaloch, prípadne krabiciach.
 
 
 

Ochranné fólie na displej, ktoré máte v ponuke sú univerzálne?

 
Nie. Ochranné fólie, ktoré predávamé sú presne tvarované pre displej na daný typ mobilného telefónu - tabletu. Majú všetky potrebné a špecifické výrezy a preto dokonale sedia na displeji.
 
 

Môžem vložiť do univerzálneho držiaku na mobil do auta mobil spolu s ochranným obalom?

 
Áno, do univerzálneho držiaku do auta viete vložiť svoj mobil aj, keď je na ňom ochranný obal. Pozor však pri presne tvarovaných držiakoch do auta. Tie sú tvarované presne pre špecifický tvar a veľkosť mobilného telefónu a preto sa Vám do takýchto držiakov nepodarí vložiť telefón spolu s ochranným obalom.
 
 

Chcem vrátiť tovar, ako na to?

 
Na vrátenie tovaru máte zo zákona 14 dní. V prípade, že Vám tovar nevyhovuje, prípadne nesplnil Vaše očakávanie môžete nám ho zaslať naspäť na našu adresu, avšak tovar ani jeho obal nesmie byť nijako poškodený. Na webe našej stránke máte k dispozícii Formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý vyplníte a zašlete spolu s tovarom na našu adresu.
 
 

Chcem reklamovať tovar, ako na to?

 
Všetok predávaný tovar podlieha 24-mesačnej záručnej dobe. V prípade reklamácie môžete postupovať tak, že vyplníte formulár Reklamácie, ktorý nájdete na našej stránke v sekcii Zákaznícky servis, prípadne nám napíšete mail na adresu reklamacie@eobchodik.eu. Po prijatí reklamácie nám môžete reklamovaný tovar zaslať na našu adresu. Do 14 dní dostane každý zákazník vyjadrenie k jeho reklamácii a návrh na kompenzáciu.
 
 

Vo Vašej ponuke som nenašiel/nenašla tovar, prípadne je vypredaný. Budete ho mať?

 
Samozrejme, všetok vypredaný tovar sa snažíme opätovne naskladňovať. Nový tovar dostávame 2 krát mesačne a vždy sa snažíme doplniť vypredané a pridať nové položky. Ak ste u nás predsalen nenašli niečo, čo hľadáte, kontaktujte nás na mail eobchodik@eobchodik.eu a pokúsime sa Vám hneď vyhovieť. 
 
 

Aká je doba doručenia?

 
V súčasnosti neumožňujeme objednať tovar, ktorý nemáme reálne skladom. Preto je doba doručenia objednaného tovaru len 1 až 3 pracovné dni od objednania, spravidla však následujúci deň ak bola Vaša objednávka vytvorená do 17:00. Aj keď sa vždy snažíme kontrolovať naše skladové zásoby, niekedy sa môže stať, že si objednáte tovar, ktorý nakoniec skladom nemáme. Chyba vtedy vzniká na našej strane pri nesprávnom odčítaní tovaru zo skladu. Vtedy okamžite kontaktujeme zákazníka a snažíme sa dohodnúť náhradné plnenie. 
 
 

Zavolá mi doručovateľ na mobil ešte pred doručením mojej objednávky?

 
Nie. Nakoľko sa snažíme minimalizovať Vaše náklady spojené s poštovným a balným, využívame služby Slovenskej pošty. Poštový/á doručovateľ/ka príjemcu pred doručovaním nekontaktuje. Po odoslaní objednávky odosielame zákazníkovy notifikáciu, ktorá obsahuje odkaz na sledovanie objednávky a tak si viete približnie pozrieť, kedy Vám bude zásielka doručená.
 
 

Objednávka mi bola odoslaná, nedorazila mi však ani 3 dni od odoslania. Čo mám robiť?

 
V notifikácii, ktorú ste dostali po tom, ako sme odoslali Vašu objednávku, máte číslo Vašej zásielky (napr. WE028350015SK). S týmto číslom zájdite na svoju poštu a tam Vám zásielku odovzdajú, prípadne informujú o jej stave.


Ako môžem za svoju objednávku zaplatiť?


Na našom e-shope máme tieto platobné možnosti - dobierka a prevod na bankový účet.